Mi 20W Wireless Car Charger

4,490 L

 

Karikues pa kabllo me fuqi 20W për karikimin e shpejtë të pajisjeve tuaja celulare ndërkohë që udhëtoni. I përshtatshëm për shumicën e celularëve që janë të pajisur me teknologjinë e karikimit pa kabllo. Dorezat majtëse hapen deri në një gjerësi maksimale prej 81.5 mm dhe më ps përshtaten automatikisht me celularin tuaj. Karikuesi gjithashtu është i pajisur me sistem të integruar ftohjeje për parandalimin e mbinxehjes së pajisjeve tuaja.

Ka stok

SKU: CNG2026-B Modeli: WCJ02ZM Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Port type

USB-C

Input

5V/3A 9V/2A 12V/2A
15V/1.8A 20V/1.35A

Output

20W MAX

Material

PC + Glass

Product Dimensions

117.2*73.4*91.7mm

Standards Implemented

T/CA 101-2018
Q/320281DHR05

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi 20W Wireless Car Charger × 1

Power cable × 1

Instruction manual × 1

Car charger × 1

Adhesive dock × 1