OFERTA VETEM ONLINE

Mi Ciga Automatic Mechanical Watch

24,990 L

 

Levizje automatike te cilesise se larte. Rripi i vecante i nderthurur me lekure dhe celik eshte shume i bute, fleksibel dhe duron shume, e cila e ben perfekte per tu mbajtur perdite. Sistem te vecante anti goditje. Dhurate perfekte per shoket tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Silver

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu