Ofertë!
VETEM ONLINE

Mi Ciga Hollow Ed-Out Mechanical Watch

18,900 L

Rrip lekure te cilesis se larte, shume i rehatshem ne dore. Pasqyre Safir. Anti gervishtje. Rezistente ndaj ujit dhe cdo kontakt te perditshem me te.

Ka stok

SKU: DUN375-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu