Mi Fimi A3 Drone Global

35,900 L

I pajisur me kamera 1080P dhe gimbal me 3 akse ben te mundur filmime me cilesi te larte. 25 minuta kohe fluturimi me shpejtesi maksimale 65 kmh deri ne 1km distance.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN378 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand