Ofertë!

Mi Portable Bluetooth Speaker Mini

2,490 L

Kurseni: 1,000 L

Boks me bluetooth me përmasa shumë të vogla të cilin mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Mjaftojnë vetëm dy orë karikimi për deri në dhjetë orë muzikë. Pavarësisht përmasave të vogla ky boks ka zë të fuqishëm dhe shumë të pastër. Gjithahtu është vlerësuar në nivelin 5 për rezistencë ndaj pluhurit dhe ujit, që do të thotë se pjesa e brendshme e boksit mbrohen nga djersa, shiu dhe pluhuri, kështu që mund ta merrni kudo pa u shqetësuar për faktorët rrethues.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Product dimensions

HFP/A2DP/AVRCP

Battery capacity

2000 mAh

Dust and water resistance

IP55

Input parameters

5V 1A

Other features

Dual audio connection

Product net weight

185 g

Bluetooth version

Bluetooth 5.0

Communication range

10 m (open space free of obstacles)

Continuous playback time

10 hours (60% volume)

Charging port

USB-C

Standards implemented

Q/WMSX 010-2018

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Portable Bluetooth Speaker 

1 x USB-C charging cable

1 x User manual