Mi Robot Vacuum-Mop Brush

1,490 L

 

Furce fshirese per pajisjet xiaomi Vacuum Mop. Perfekte per te kapur floke dhe pluhura te ndryshem. Me furce te bute por shume efektive ne fshirje.

Ka stok

SKU: DUN743-OR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Compatibility

Xiaomi Robot Vacuum 1C

Dimensions

26.00 x 4.50 x 4.50 cm

Weight

0.20 kg

Features

BRUSH FOR CLEANSING HAIR AND WOOL
SOFT BUT EFFECTIVE BRISTLES

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim