Mi Smart Electric Folding Bike

139,990 L

 

Mi Electric Folding Bike është një biçikletë elektrike e palosshme me një motor elektrik pa furçë 250W që ndihmon për ta bërë jetën tuaj të përditshme më të qetë dhe më argëtuese. Modeli praktikisht i palosshëm e bën biçikletën të lehtë për t’u transportuar dhe ruajtur – perfekt për ju që dëshironi të shkoni me biçikletë në punë ose thjesht të bëni një shëtitje nëpër qytet.

Ka stok

SKU: DUN1446-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
16 kg
Brand
Color

Black

Travel range

45 km

Max speed

25 km/h

Motor power

250w 36v 15A

Wheel size

16 inches

Display

1.8 inch LCD

Weight

14.5 kg

Sensor

Central axis torque sensor

Battery capacity

5.8Ah 36V

Charger

42v 2A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Smart Electric Folding Bike,

1 x User manual