Mi True Wireless Earphones Lite

5,000 L

Mi True Wireless Earphones Lite ju sjellin lirin e perdorimit te kufjeve pa kabell. Forme perfekte, te rehatshme dhe vijne me opsione si, komandim me prekje, rezistente ndaj ujit dhe djerses. Te pajisura gjithashtu edhe me anullim te zhurmave te cilat I bejne te pershtatshme edhe per folur ne telefon. Versioni me i lire i Mi True Wireless por me cilesi te njejte.

Ka stok

SKU: DUN482 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Impedance

16Ω

Charging Port

USB Type-C

Input

5V = 1.1A

Wireless Connectivity

Bluetooth 5.0

Wireless Range

10m

Charging Time

1.5h

Bluetooth Profiles

BLE/HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Earphones Battery Life

approx 4h

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu