Micro USB Data and Charging Cable

400 L

 

Fishe karikimi dhe kalimi te dhenash Micro USB. I pershtatshem per te gjitha pajisjet me porte Micro USB.

Ka stok

SKU: MST006 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 49%
Ofertë!

Printer Cable Usb 2.0

200 L390 L
Kurseni: 190 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

White

Compatibility

Devices with a Micro USB port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Micro USB Data and Charging Cable