Micro USB to USB 3.0 OTG F11

490 L

 

Adaptor i vogël dhe shumë estetik nga MicroUSB në USB 3.0. Është i përshtatshëm për tablet, celularë, laptopë dhe ju mundëson një kalim shumë të shpejtë të të dhënave.

Ka stok

SKU: CNG1685 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Interface type

Micro USB

Material

Metal

Compatibility

– Smartphones
– Laptops
– Tablets

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OTG F11