Microsoft Mouse Pad

490 L

 

Tapet per maus. Jo i reshqitshem dhe me material shume cilesor.

Ka stok

SKU: CNG1241-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Dimensions

210 mm x 180 mm x 3 mm

Features

– Hard polyethylene surface for maximum speed
– Optimized for low and high CPI tracking movements
– Enhanced surface texture for pinpoint accuracy
– Non-slip rubber base eliminates unwanted movement

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mouse pad