Microsoft Surface Go 2 10.5″, 4GB, 64GB eMMC, M3

61,900 L

Ekran 10.5″ me prekje dhe i lehte ne peshe. Surface Go 2 eshte partneri juaj me performance te larte dhe me bateri qe zgjat. ( Tastiera nuk eshte e perfshire )

 

  • Intel® Core™ m3-8100Y
  • 4GB RAM + 64GB eMMC
  • 10.5″ PixelSense Display
  • Intel® UHD Graphics 615

Ka stok

SKU: DUN700 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

eyu-s1
Ofertë!

Microsoft Surface Pen

11,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
DESIGN
Color

Platinum Grey

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ m3-8100Y

Processor family

8th Gen Intel Core m3

Processor Frequency

Processor Base Frequency 1.10 GHz
Max Turbo Frequency 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

64GB eMMC

DISPLAY
Screen size

10.5"

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1280 (220 PPI

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 615

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C®
3.5 mm headphone jack
1 x Surface Connect port
Surface Type Cover Port
MicroSDXC Card Reader
Compatible with Surface Dial*

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Studio Mics

Built-in Speakers

2W stereo speakers with Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

5.0MP front-facing camera with 1080p Skype HD video
8.0MP rear-facing auto-focus camera with 1080p HD video

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Capacity

Up to 10 hours of local video playback

Exterior
Casing

Magnesium

Physical buttons

Volume, Power

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.22 lb / 0.55 kg

Dimensions

9.65 x 6.9 x 0.33" / 24.51 x 17.53 x 0.84 cm

SECURITY
Fingerprint Reader

Infineon TPM Software Professional Package, Facial Recognition

Sensors

Ambient light sensor
Accelerometer
Gyroscope
Magnetometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Surface Go 2
Power Supply
Quick Start Guide
Safety and warranty documents

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu