OFERTA VETEM ONLINE

Microsoft Surface Laptop 3, 13.5″, 8GB, 128GB SSD, Core i5

115,990 L

 

Ekran 13.5″ me prekje dhe i lehte ne peshe. Surface Laptop 3 eshte partneri juaj me performance te larte dhe me bateri qe zgjat. Mund ta merrni me vete pa u shqetesuar sepse peshon shume pak. Kamera me cilesi te larte 720p HD.

  • Intel® Core™ i5-1035G7
  • 8GB RAM + 128GB SSD
  • 13.5″ PixelSense Display
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Ka stok

SKU: DUN704 Modeli: VGY-00001 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

eyu-s1
- 8%
Ofertë!

Microsoft Surface Pen

11,500 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G7

Processor family

10th Gen Intel Core i5

Processor Frequency

Processor Base Frequency 1.20 GHz
Max Turbo Frequency 3.70 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

128GB SSD

DISPLAY
Screen size

13.5"

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2256 x 1504 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6: 802.11ax compatible

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C®
1 x USB-A
3.5 mm headphone jack
1 x Surface Connect port

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

1.6W stereo speakers with Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

720p HD f2.0 camera (front-facing)

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Capacity

Up to 11.5 Hours

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.79 lb / 1.27 kg

Dimensions

1.45 cm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power Adapter
Type Cover

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu