Ofertë!

Microsoft Surface Laptop Go 12.4″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

89,990 L

Kurseni: 40,000 L

:
:
:

Ekran 12.4″ me prekje dhe i lehte ne peshe. Surface Laptop Go eshte partneri juaj me performance te larte dhe me bateri qe zgjat. Mund ta merrni me vete pa u shqetesuar sepse peshon shume pak. Kamera me cilesi te larte 720p HD.

  • Intel® Core™ i5-1035G1
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 12.4″ PixelSense Display
  • Intel® UHD Graphics
Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

eyu-s1
- 8%
Ofertë!

Microsoft Surface Pen

11,500 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Platinum Grey, Ice Blue

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G1

Processor family

10th Gen Intel Core i5

Processor Frequency

Processor Base Frequency 1.00 GHz
Max Turbo Frequency 3.60 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

12.4” PixelSense™

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1536 x 1024 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6: 802.11ax compatible

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C®
1 x USB-A
3.5 mm headphone jack
1 x Surface Connect port

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

1.6W stereo speakers with Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

720p HD f2.0 camera (front-facing)

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Capacity

Up to 13 hours of typical device usage

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.44 lbs (1,110 g)

Dimensions

10.95 x 8.1 x 0.62" / 27.81 x 20.57 x 1.57 cm

SECURITY
Fingerprint Reader

Fingerprint Reader Power button

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power Adapter
Type Cover

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu