Ofertë!

Microsoft Surface Pen

11,500 L

Lapsi nga Microsoft eshte perfekt per shkrim dhe vizatim ne laptopin tuaj Surface. Ka 4096 nivele te ndjeshmerise se presionit me pothuajse asnje vonese, tani mund te perdoret dhe per te shtuar hije ne vizatimet tuaja.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Ice Blue, Red

Pressure Levels

4096

Number of Buttons

1

Eraser Head

Yes

Bluetooth

4.0

Battery Type

1 x AAAA

Weight

0.7 oz / 20 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu