Microsoft Surface Pro 7 12.3″, 16GB, 256GB SSD

174,000 L

Ekran 12.3″ PixelSense™ me prekje dhe i lehte ne peshe. Surface Pro 7 eshte partneri juaj me performance te larte dhe me bateri te tejzgjatur.

  • Intel® Core™ i7-1065G7
  • 16GB RAM + 256GB SSD
  • 12.3″ PixelSense Display
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Ka stok

SKU: DUN711-BB Modeli: PVT-00025 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

eyu-s1
Ofertë!

Microsoft Surface Pen

11,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor Frequency

Base frequency 1.30 GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

12.3"

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2736 x 1824 (267 PPI)

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6: 802.11ax compatible

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C
1 x USB-A
3.5 mm headphone jack
1 x Surface Connect port
Surface Type Cover port
MicroSDXC card reader
Compatible with Surface Dial off-screen interaction

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

1.6W stereo speakers with Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

5.0MP front-facing camera with 1080p full HD video
8.0MP rear-facing autofocus camera with 1080p full HD video

BATTERY
Battery Capacity

Up to 10.5 hours of typical device usage

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

775 grams

Height

8.5 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu