Microsoft Surface Pro 7+ 12.3″, 8GB, 256GB SSD, i5 (11th Generation)

149,990 L

 

Ekran 12.3″ me prekje dhe i lehtë në peshë. Surface Pro 7+ është partneri juaj me performancë të lartë dhe me bateri të tejzgjatur.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 12.3″ PixelSense Display
• Intel® Iris® Xe Graphics
• Windows 10 Pro

Ka stok

SKU: DUN1333-B Modeli: 1NA-00026 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Black

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor Frequency

Base frequency 1.1 GHz, Max frequency up to 4.20 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

12.3"

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2736 x 1824 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6: 802.11ax compatible

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C®
1 x full-size USB-A
3.5mm headphone jack
1 x Surface Connect port
Surface Type Cover port4
MicroSDXC card reader (Wi-Fi)
1 x nano SIM (LTE)
Compatible with Surface Dial off-screen interaction5

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

1.6W stereo speakers with Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

5.0MP front-facing camera with 1080p full HD video
8.0MP rear-facing autofocus camera with 1080p full HD video

BATTERY
Battery Capacity

Up to 15 hours of typical device usage

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

775 grams

Height

8.5 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surface Pro 7+

1 x Power Supply

1 x Quick Start Guide

Garancia e produktit

24 MUAJ

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu