Microsoft Surface Pro 7 Platinium 12.3″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

115,500 L

Ekran 12.3″ me prekje dhe i lehte ne peshe. Surface Pro 7 eshte partneri juaj me performance te larte dhe me bateri qe zgjat.

 

  • Intel® Core™ i5-1035G4
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 12.3″ PixelSense Display
  • Intel® Iris™ Plus Graphics

Ka stok

Shitur: 146 copë

SKU: DUN708-PL Modeli: PUV-00001 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

eyu-s1
Ofertë!

Microsoft Surface Pen

11,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
DESIGN
Color

Platinum Grey

Type

2-in-1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G4

Processor family

10th Gen Intel Core i5

Processor Frequency

Processor Base Frequency 1.10 GHz
Max Turbo Frequency 3.70 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

12.3"

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2736 x 1824 (267 PPI)

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris™ Plus Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6: 802.11ax compatible

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB-C
1 x USB-A
3.5 mm headphone jack
1 x Surface Connect port
Surface Type Cover port4
MicroSDXC card reader
Compatible with Surface Dial off-screen interaction

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

1.6W stereo speakers with Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

5.0MP front-facing camera with 1080p full HD video
8.0MP rear-facing autofocus camera with 1080p full HD video

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Capacity

Up to 10.5 hours of typical device usage

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

775 grams

Height

8.5 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power Adapter
Type Cover

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu