Ofertë!

Microsoft Surface Pro 9, 13″, 16GB, 256GB SSD, Core i7

239,990 L

Kurseni: 40,000 L

Performanca e nivelit tjetër, jetëgjatësi baterie. Një tabletë ose një laptop me transportueshmëri të lehtë dhe ultra të hollë. Punoni natyrshëm, shkruani dhe skiconi në një ekran me prekje, ashtu si me stilolaps dhe letër. Surface Pro 9 kombinon fuqinë e një laptopi me fleksibilitetin e një tableti dhe çdo gjë mes tyre, me ekranin më të madh me prekje 13 inç. Ky model vjen me procesorët e fundit të gjeneratës 12 Core i7 dhe grafik të integruar Intel® Iris® Xe Graphics. Peshon më pak se 1 kg kështu që mund ta merrni edhe në çantën tuaj të dorës.

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 256GB SSD
• 13″ Flow Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: DUN1553-GR Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Graphite

Type

2 in 1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor family

12th Generation Intel® Core™

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR5

Memory

256GB

SSD Details

Removable drive (SSD)

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

13"

Panel Type

PixelSense™ Flow Display

Aspect Ratio

3:2

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2880 x 1920 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB-C® with USB 4.0/Thunderbolt™ 4
1 × Surface Connect port
1 x Surface Keyboard port

AUDIO
Built-in Microphone

Dual far-field Studio Mics

Built-in Speakers

2W stereo speakers with Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

10MP front-facing camera with 1080p full HD video

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11

KEYBOARD
Keyboard Compatibility

Surface Pro Signature Keyboard
Surface Pro Keyboard
Surface Pro X Signature Keyboard
Surface Pro X Keyboard

BATTERY
Battery Technology

Lithium-ion (Li-Ion)

Battery Capacity

47.7 Wh

Number of battery cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

879 g

Dimensions

287mm x 209mm x 9.3mm

POWER
Adapter Power

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Surface Pro 9

1 x Power Supply

1 x Quick Start Guide

 

Garancia e produktit

36 Muaj