Microsoft Surface Pro Type Cover

20,990 L

 

Kover per Surface Pro i cili e transformon ate ne nje laptop me tastiere te tipit QWERTY. Eshte i trashe 5 milimeter dhe pershtatet ne kende te ndryshme.

Ka stok

SKU: DUN1230 Modeli: FMM-00001 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Keys
Activation

Moving (mechanical) keys

Layout

QWERTY, full row of function keys (F1-F12)
Windows key and dedicated buttons for media controls, screen brightness
Right click button

Interface

Magnetic

Sensor

Accelerometer

Dimensions & Weight
Dimensions

295 x 217 x 5 mm

Weight

310 g

Compatible with

Surface Pro 3
Surface Pro 4
Surface Pro (5th Gen)
Surface Pro 6
Surface Pro 7
Surface Pro 7+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microsoft Surface Pro Type Cover

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu