Ofertë!
OFERTË ONLINE

Microsoft Surface Pro Type Cover with Fingerprint ID

19,990 L

Kurseni: 5,000 L

Kover per Surface Pro i cili e shnderron ate ne nje laptop me tastiere me fingerprint. Eshte i trashe 0.2″ dhe pershtatet ne kende te ndryshme.

Ka stok

SKU: DUN1231 Modeli: GK3-00001 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity
Connection Type

Wired

System Connection

Proprietary

USB Ports

None

Audio

None

Activation

Moving (mechanical) keys

Layout

QWERTY, full row of function keys (F1-F12)
Windows key and dedicated buttons for media controls, screen brightness
Rick-click button

Interface

Magnetic

Sensors

Fingerprint reader
Accelerometer

Dimensions & Weight
Dimensions

295 x 217 x 5 mm

Weight

310 g

Compatible with

Surface Pro
Surface Pro 3
Surface Pro 4
Surface Pro 6
Surface Pro 7

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microsoft Surface Pro Type Cover with Fingerprint ID

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu