Ofertë!

Baseus Mini Gravity Holder

1,000 L1,500 L

Plot stil, elegante dhe shume e forte. Mbajtese celulari per makine, e cila perdor peshen e celularit per ta mbajtur ne vend dhe te sigurte.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

QCY-T1C-1
VETEM ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Kufje me Wireless

1,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, Red, Silver

Brand