Mini HDMI to AV Converter

1,190 L

 

Ky adaptor konverton  Hdmi-ne në AV. Është i lehtë kompakt dhe mund ta marrësh me vete kudo. Lidhni paisjet tuaja me porte HDMI me nje pajisje me porta Av .

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Model

HDMI2AV

Color

Black, White

Input ports

HDMI type female

Output ports

AV RCA (Yellow, White, Red).

HDMI input format

640×480 60Hz,800×600 60Hz,1024×768 60Hz,1280×720 60Hz,1280×1024 60Hz, 1360×768 60Hz,1600×1200 60Hz,1920×1080

Analog audio output port

L/R

AV video input

480i, 576i (Selectable)

Application Example

HD camera, HD DVD, Displayer, Earphone, Projection

Dimension & Weight
Dimensions

66 x 55 x 20mm

Weight

40g

Features

No need to install drivers, portable,flexible, plug and play.
Low power, no need power supply.
Output the audio synchronization with video.
High bandwidth capability support 1920×[email protected]
Compatible HDMI 1.3/1.2/1.1.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mini HDMI2AV
1 x USB Cable