Ofertë!

Mobile Game Controller Gamepad

490 L

Kurseni: 1,000 L

Gamepad mund të ulë lodhjen e duarve, butonat e dorezës ju sjellin një përvojë më të mirë. Cdo buton është testuar personalisht nga stafi në lojën PUGB, duke zgjedhur produkte me cilësi dhe ndjeshmëri të lartë.

Ka stok

SKU: CNG2266-BR Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 67%
Ofertë!

Mobile Game Controller W10

490 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black/Red

Features

No Power supply
All mobile phones
Ergonomic Design

Dimension

156.7 x 116 x 33mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mobile Game Controller

2 x Game Walk Buttons