Mobile Game Controller Gamepad

700 L

Gamepad mund te ule lodhjen e duarve, butonat e dorezes ju sjellin nje pervoje me te mire. Cdo buton eshte testuar personalisht nga stafi në lojen PUGB, duke zgjedhur produkte me cilesi dhe ndjeshmeri te larte.

Ka stok

SKU: PUB02 Kategori: , Etiketë:

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim