Mobile Phone Holder CZ026-33

990 L

 

Mbajtëse telefoni për makinë CZ026-33. Me dizajn elegant dhe e perbere nga material rezistent. Rrotullohet 360° dhe është shumë e sigurt.

Ka stok

SKU: CNG2334-B Modeli: CZ026-33 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

ROTATION

360 degree adjustable rotation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Mobile Phone Holder CZ026-33