Monitor Asus VP228DE 21.5″ , Eye Care

11,500 L

Monitor 21.5 inch Full HD me raport kontrasti 100.000.000:1. I pershtatshem per lojra, duke pasur teknologjine Low Blue Light e cila mbron shikimin tuaj nga demtimi. Kend shikimi 90 grade dhe kohe reagimi 5ms.

Ka stok

SKU: SET008 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

21.5"

Panel Type

TN

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Response Time

5ms

Display Surface

Non-glare

Brightness(Max)

200 cd/㎡

Viewing Angle (CR≧10)

90°(H)/65°(V)

Display Colors

16.7M

VIDEO FEATURE
Video Preset Modes

8 Modes (sRGB Mode/Scenery Mode/Theater Mode/Standard Mode/Night View Mode/Game Mode/Reading Mode/Darkroom Mode)

Skin-Tone Selection

3 Modes

Color Temperature Selection

4 Modes

QuickFit (modes)

Yes (Alignment Grid/Photo Modes)

GamePlus (modes)

Yes (Crosshair/Timer)

Low Blue Light

Yes

VividPixel

Yes

Smart View Technology

Yes

SIGNAL FREQUENCY
Analog Signal Frequency

30~83 kHz(H)/ 50~75 Hz(V)

POWER CONSUMPTION
Power On

<21.1W (Based on EnergyStar 6.0)

Power Saving/Off

<0.5W
100-240V, 50/60Hz

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

513 x 309 x 52.1mm(For VESA Wall Mount)

Weight

Net Weight (Esti.): 3.5kg
Gross Weight (Esti.): 5.3kg

SECURITY
Kensington lock

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim