Ofertë!

Monitor Dell 27″ Infinity Edge

36,200 L 29,900 L

Perjetoni audio me cilesi premium nga Dell me bokse te inkorporuar 5W ne kete monitor 27’’. Ekran i plote dhe pothuajse pa kornize.

S’ka stok

Shitur: 174 copë
SKU: SBAI0611 Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim