Monster Adventurer Max Bluetooth Speaker

17,490 L

 

Speaker nga  Monster. Tingulli i shkëlqyeshëm vjen nga dy drejtues me rreze të plotë dhe dy radiatorë pasivë për të marrë stereo 60W. Ju mund të ndjeni basin në rritje edhe me volum të ulët. Mund të lidhet me mikrofon për të punuar si një sistem karaoke. Gjithashtu ka një funksion karikimi të shpejtë, ju duhen vetëm 3 orë për t’u karikuar plotësisht Është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta merrni kudo.

Ka stok

SKU: CNG2789-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

JBL Flip 5 Waterproof Bluetooth Speaker

14,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Type

Portable

Weight

3.1 kg

Audio Inputs

AUX / Micro SD Card / USB / Microphone Input

Connectivity

USB, Bluetooth, Wireless

Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 Monster Adventurer Max Bluetooth Speaker

1 x Manual