Monster Airmars Multimedia Microphone GM02

2,490 L

 

Mikrofon tavoline nga Monster me kënd të ndryshueshëm sipas dëshirës dhe nevojave tuaja. Është shumë i lehtë në përdorim dhe vjen me dizajn elegant dhe estetik.

Ka stok

SKU: CNG2331-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
General
Brand
Color

Black

Application

Computer Laptop

Height of main product (in mm)

221.64 mm

Width of main product (in mm)

104.70 mm

Total weight

47 g

Connectivity
Connectivity

Wired

Connector type

USB

Audio
Impedance

2200 Ohm

Sensitivity

-33+-2dB

Frequency response

100Hz-10KHz

Microphone
Pick-up pattern

Omnidirectional

Signal-to-noise ratio

> 50 dB

Mount
Type of stand

desk stand, monitor clamp

Compatibility
Compatible Device Types

pc, laptop

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monster Airmars Multimedia Microphone GM02

1 x Manual