Monster Clarity 100 Airlinks Earphones

5,200 L

Ze natyral dhe bas te fuqishem. Te lehta dhe shume te rehatshme. Te prodhuara me material jo te demshem per lekuren, e cila ben te mundur edhe qendrimin ne vend te kufjeve. Pajisur me teknologjine Bluetooth 5.0 per lidhje me te qendrueshme edhe te shpejte me pajisjen tuaj.

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

Dusty Pink, White

Bluetooth

Advanced Bluetooth Wireless with Built-in Microphone for Hands Free Calling

Runtime

Up to 44 hours play time with charging case

Touch Control

Yes

Truly Wireless

Yes

Echo Reduction

No

Microphone

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim