Monster Clarity HD 110 Airlinks – ANC Bluetooth Earphones

4,000 L

Ndjejeni muzikën sikur të jeni në koncert. Me teknologjinë më të fundit të Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka bëhet më e lehtë. Mikrofoni i integruar, rezistenca ndaj ujit dhe  16 orë degjimi muzike, i bëjnë këto kufje perfekte për ju.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Battery Capacity

2600mAh

Aksesore per

Telefon

Waterproof

Yes

Active Noise-Cancellation

Yes

Volume Control

Yes

With Microphone

Yes

Gross weight

124g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim