Monster iSport Intensity In-ear Wireless Earphones

2,490 L

 

Kufje me Blutooth nga Monster. Janë tepër të rehatshme dhe të sigurta. Për shkak se janë rezistente ndaj djersës dhe janë të pajisura me kabllo që nuk ngatërrohet mund t’i përdorni pa problem gjatë kohës që bëni ushtrime fizike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue, Green

Runtime

6+ hours

Features

• Pure Monster Sound™
• 6+ hours battery life
• Moderate sound isolation to hear your surroundings while working out
• SecureFit™ SportClip stays in your ear
• ControlTalk microphone for hands free calling and music control
• Durable and sweat-proof
• Tangle-resistant cable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim