Mouse A4Tech OP-620

700 L

Produktivitet i rritur me rrotullen super te shpejte te mausit optic te A4tech. Ferkim pothuajse zero ju mundeson te lundroni neper faqe dhe dokumenta te ndryshem. Dizajn qe ju ofron me shume mbeshtetje dhe suport.

Ka stok

SKU: 0409 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Type

Wired

Ergonomic Design

Symmetric

Sensor

Optical

Resolution

1000 DPI

Buttons Number

4

Port

USB

Cable Length

150 cm

System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim