Mouse Dell Wireless WM326

4,200 L

Maus wireless. Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Bateri jetgjate.

Ka stok

SKU: SBCZ0757 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

INPUT DEVICE
Connectivity Technology

Wireless

Movement Detection Technology

Laser

Buttons Qty

7

Movement Resolution

1600 dpi

Features

Scrolling wheel, Dell Universal Pairing

CONNECTIVITY
Interfaces

1 x USB – 4 pin USB Type A

BATTERY
Type

AA type

Run Time

18 months

SOFTWARE
OS Required

Linux, Microsoft Windows Server, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim