Optical Mouse Gembird

300 L

Perdoret me te dyja duart. Rreze veprimi deri ne 8m. 6 butona, 2 butona te dedikuar per HAP PARA dhe HAP PAS, shpejtesi deri ne 1600 DPI. Punon pa problem ne cdo siperfaqe. I vogel dhe preciz.

Ka stok

Shitur: 1843 copë
SKU: ITMOU0076 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Interface

USB, 1.35m cable

Optical resolution

1000 DPI

Power consumption

5 V DC up to 5 mA

Dimensions

116*64*37mm

Net weight

69g

System requirements

Windows XP/VISTA/7/8/10
Free USB port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim