Mouse HP Wireless 220

2,500 L

Maus wireless. Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Sensor te avancuar deri ne 1000 DPI.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Red, White

Compatibility

Compatible with PCs with an available USB port.

Dimensions

9.48 x 5.7 x 3.91 cm

Weight

0.08 kg; Packed: 0.14 kg

Compatible operating systems

Windows 7; Windows 8; Windows 10; Mac OS; Chrome™ OS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HP Wireless Mouse 220
1 AA battery
2.4 GHz micro receiver
Quick Start poster
Product notices
Warranty card
R.E.D. RTF card