Moxom Gaming Wireless Headset MX-WL06

2,500 L

Kufje nga Moxom me wireless 5.0 ju ofrojne cilesi te jashtezakonshme te tingullit. Zgjedhje e mire per te degjuar muzike deri ne 5 ore, shikuar film, pergjigjur telefonatave, etj. Ka mikrofon te integruar. Dizajni me veshje te lehte ndaj lekures, mjaft i rehatshem per veshin per perdorim ne kohe te gjate. Palosen dhe jane te pershtatshme per ti ruajtur dhe vendosur brenda ne çante.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1082-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
SD Card

Supported

Wireless Version

V5.0

Transmission Range

10M

Listening/Playing Time

5 Hours

Standby Time

300 Hours

Charging Time

1.5 Hour

Battery Type

Rechargeable Battery

Battery Capacity

200mAh

Mic

Ø40mm

Sensitivity

110±3dB S.P.L at 1KHZ

Impedance

Frequency Response

20Hz-20 KHz

Rating

5W×2"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim