Ofertë!

MSI Creator 17 B11UH-238 17.3″, 32GB, 1TB SSD, Core i7

389,990 L

Kurseni: 110,000 L

:
:
:

MSI Creator 17 vjen me ekran të gjallë Mini LED. Ekrani True Pixel Mini LED ofron pamje vizuale të shkëlqyera, me 1000 nits shkëlqim për të theksuar të bardhat më të shndritshme dhe të zezat më të thella. Gjithashtu është i pajisur me teknologjinë më të fundit të Wi-Fi 6E e cila bën të mundur të keni internet me shpejtësi maksimale, pa pengesa dhe me qendrueshmëri si asnjëherë më parë.

• Intel® Core™ i7-11800H
• 32GB RAM + 1TB SSD
• 17.3″ 4K Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 16GB GDDR6

Ka stok

SKU: ITD1462 Modeli: CREATOR1711238 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-11800H

Processor family

11th Gen. Intel® Core™ i7

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4 3200MHz

Memory

1TB SSD

Memory slots

1

SSD Details

NVMe SSD

Card Reader Integrated

SD UHS-III

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

UHD

Touchscreen

No

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3080

Graphics Memory

16GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Killer WiFi 6E AX1675 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

BT 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
2 x USB 3.2 Gen2
1 x Thunderbolt 4
1 x USB-C Gen2

AUDIO
Built-in Microphone

1x Mic-in

Built-in Speakers

Speakers 2W*2

CAMERA
Front Camera

IR 720p HD Webcam

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

99.9 Battery (Whr)

Number of battery cells

4-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.5 kg

Dimensions

15.59" x 10.21" x 0.80"

POWER
AC Adapter Power

230W Slim

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu