MSI Gaming Power Supply MPG A750GF

18,990 L

 

Furnizimi me energji i lojërave MPG mund të mbështesë seritë NVIDIA GeForce RTX™ 30/20 dhe GPU-të AMD. Efikasiteti i furnizimit tuaj me energji ndikon drejtpërdrejt në performancën e sistemit dhe në konsumin tuaj të energjisë. Certifikimi 80 PLUS Gold premton konsum më të ulët të energjisë dhe efikasitet më të lartë. 

Ka stok

SKU: ECM409 Modeli: A750GF Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Model

MPG A750GF

FORM FACTOR

ATX

RATED WATTAGE

750W

EFFICIENCY RATING

80 PLUS Gold (up to 90%)

MODULAR

Yes (fully modular)

FAN SIZE

140 mm

FAN BEARING

Fluid Dynamic Bearing

DIMENSIONS (DXWXH)

160 x 150 x 86 mm

PFC TYPE

Active PFC

INPUT VOLTAGE RANGE

100~240 VAC

INPUT FREQUENCY RANGE

47~63 Hz

PROTECTION

OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP

ATX (24 PIN)

1

EPS (8 PIN)

2

PCI-E (6+2 PIN)

6

SATA (15 PIN)

8

MOLEX (4 PIN)

4

FDD (4 PIN)

1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MSI Gaming Power Supply MPG A750GF