MSI GF65 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i7

139,000 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Prodhuar per te luajtur lojera nga me te thjeshtat deri te ato qe kerkojne parametra maksimale. Te luajturit gjithmone ne nje nivel tjeter. 

  • Intel® Core™ i7-10750H
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA™ GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1253 Modeli: MSI -9S7-16W112-645 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10750H

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 5.0 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

User-Replaceable

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS LCD

Aspect Ratio

16:9

Refresh Rate

120Hz

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

Graphics Memory

6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

1 x RJ45 (Gigabit)

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)
2 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI
1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone Input
1 x 1/8" / 3.5 mm Microphone Output

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Dolby Audio™-certified stereo speakers

CAMERA
Front Camera

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

51 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

4.1 lb / 1.86 kg

Height

14.13 x 9.99 x 0.85" / 358.9 x 253.75 x 21.59 mm

POWER
AC Adapter Power

180-watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Laptop
Ac Power Adapter
Guide Book

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu