MSI GF75 17.3″, 8GB, 128GB SSD + 1TB HDD, Core i5

109,900 L

Ekran 17.3 inch me rezolucion Full HD me frekuence 120Hz. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Prodhuar per te luajtur lojera nga me te thjeshtat deri te ato qe kerkojne parametra maksimale. Te luajturit gjithmone ne nje nivel tjeter. 

  • Intel® Core™ i5-10300H
  • 8GB RAM + 128GB SSD + 1TB HDD
  • 17.3″ FHD Display 120Hz
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1650 4GB

Ka stok

SKU: DUN765 Modeli: MSI10SCXR-003 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10300H

Processor family

10th Gen Intel Core i5

Processor Frequency

Base frequency 2.50 GHz, Max frequency up to 4.50 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD + 1TB HDD

Memory slots

User-Replaceable

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS LCD
Thin Bezel
45% NTSC

Aspect Ratio

16:9

Refresh Rate

120Hz

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax)

Ethernet LAN

RTL8111HS-CG

Bluetooth

BT 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

3x USB 3.2 Gen1
1x USB 3.2 Gen1 Type C
HDMI (supports 4K @ 30Hz)
1/1 APDIF Headset AMP + Gold Flash jacks

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Nahimic 3 / Hi-Res Audio

CAMERA
Front Camera

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

51 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.1kg

Height

2.2cm

POWER
AC Adapter Power

150-watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Laptop
Ac Power Adapter
Guide Book

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu