VETEM ONLINE

MSI Stealth 15.6”, 16GB, 512GB SSD, Core i7

217,990 L

 

Ekran 15.6” inch me rezolucion Full HD me frekuencë 144Hz. Ka pamje shumë të mirë dhe plotë ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Prodhuar për të luajtur lojëra nga më të thjeshtat deri te ato që kërkojnë parametra maksimale. Të luajturit gjithmonë në një nivel tjetër.

  •  Intel® Core™ i7-11375H
  • 16GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ FHD LED Display 144Hz
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU

Ka stok

Shitur: 6 copë

SKU: ITD1401 Modeli: STEALTH15M009 Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SBCC0071-BL1

Wireless Mouse HP Z3700

2,200 L2,690 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-11375H

PROCESSOR FAMILY

11th Gen Core i7

PROCESSOR FREQUENCY

3.3 – 5.16GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

1

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

TOUCHSCREEN

No

DISPLAY RESOLUTION

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3060

GRAPHICS MEMORY

6 GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Intel Iris Xe Graphics

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
WI-FI MODEL

Wi-Fi 6 (802.11ax)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity x 2
Combo headphone/mic port x 1
HDMI ports quantity x 1
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode x 1

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2

CAMERA
FRONT CAMERA

Yes

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

52 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.69 kg

HEIGHT

14.10"x9.76"x0.63"

POWER
AC ADAPTER POWER

150W Slim

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Power cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 MUAJ

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu