MSI Stealth GS77 17.3”, 32GB, 1TB SSD, Core i7

189,990 L

 

Ekran 17.3” inch me rezolucion Full HD me frekuencë 144Hz. Ka pamje shumë të mirë dhe plotë ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Prodhuar për të luajtur lojëra nga më të thjeshtat deri te ato që kërkojnë parametra maksimale. Të luajturit gjithmonë në një nivel tjetër.

  • Intel® Core™ i7-12700H
  • 32GB + 1TB SSD
  • 17.3″ FHD Display 144Hz
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU

Ka stok

SKU: ITD1721-1 Modeli: STEALTH7712046 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

Stealth GS77

Announced

2022

DESIGN
Color

Black

TYPE

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

Processor cores

14 cores

PROCESSOR FAMILY

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

1.70 – 4.70GHz

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

RAM TYPE

DDR5 4800MHz

Memory

1TB SSD

SSD Details

NVMe SSD Gen4x4

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

TOUCHSCREEN

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3060

GRAPHICS MEMORY

6 GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Killer WiFi 6E AX1675 (2×2)

ETHERNET LAN

Killer LAN E3100G

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB3.2 Gen2 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1x Audio Combo (1/8")
1x Ethernet LAN (RJ-45)
1x (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) HDMI™
1x USB Type-C DisplayPort Alternate Mode x 1

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Dynaudio Speakers 2W*6
Nahimic 3 / Hi-Res Audio

CAMERA
FRONT CAMERA

IR FHD

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

99.9 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

2.8 kg

Dimensions

15.65"x 11.16"x 0.79" Inch

POWER
AC ADAPTER POWER

240 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj