Multifunctional Laptop Table

2,990 L

 

Tavolinë portabël dhe e përthyeshme për laptop. Është e pajisur me dy ftohës që mbrojnë laptopin tuaj nga mbinxehja dhe me një vend të posatshëm për mbajtjen e mausit. Përbërë nga material tepër rezistent alumini.

Ka stok

SKU: CNG2641-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Color

Black

Material Type

Aluminium

Package Dimensions

‎53.2 x 26.4 x 5 cm

Item Weight

‎1.24 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim