Mydo Silent Click Wireless Mouse

1,200 L

Maus teper i rehatshem dhe jo i zhurmshem. I pershtatshem per tu perdorur me te dyja duart. Mund te lidhet me cdo kompjuter pa qene nevoje e instalimit te ndonje programi te vecante.Sensor me me precizion deri ne 1800 DPI. Lidhje wireless deri ne 10 meter distance.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Blue, Red

GENERAL
Height

104 mm

Width

70 mm

Weight

84 g

Lights

no

CONTROL
Grip type

palm

Controls

left, right, mid, dpi

Number of buttons

4

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed, left-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

1000, 1400, 1800

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Battery life

6 month

Number of batteries

2

Wireless transmission power

1 mW

Battery type

AAA

Connection type

wireless

Wireless range

10 m

USB version

2.0

FEATURES
Details

Silent click
DPI adjustable
Power saving

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim