Nadle Scooter For Kids 3 in 1

8,990 L

 

Skuter i vogël, i sigurt dhe shumë praktik i përshtatshëm për femijë mbi 2-6 vjeç. Skuteri ka tri rrota. Ka 3 funksione përdorimi. Mund të rrotullohet 360° për ta përdorur si biçikletë duke e nisur me anë të pedaleve apo si një pajisje balancuese duke ushtruar forcën e këmbëve. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Color

Yellow, Blue

Age

2-6

Materials Used

PP + 30% glass fiber + aluminum alloy

Dimensions

68 x 18 x 55cm (26.7*7*21.6in)

Tire configuration

PU wheel

Number of wheels

3

Bearing capacity

25kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter