Nanrobot D4 Plus Electric Scooter

84,990 L

 

Udhëtoni me stil me Nanrobot D4+.

D4+ është një skuter elektronik shumë i fuqishëm që fuqizohet nga një motor prej 1000 vatësh. Arrin një shpejtësi prej 60km/h dhe distancë përshkimi nga 40 deri në 60 km.

Ka stok

SKU: CNG2877-B Kategori: ,

Përshkrim

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
32 kg
Brand
Color

Black

MOTOR

1000W

BATTERY

52V 23.4Ah Lithium-Ion

MAXIMUM SPEED

60km/h

MAXIMUM RANGE

40-60 km

WEIGHT

31.7kg

TIRE SIZE

10" Pneumatic Hybrid Tires (Air)

SUSPENSION

Dual-Spring Front & Rear

BRAKES

Front and Rear EBS Disc Brake System

BATTERY RECHARGE TIME

9-10 hours (4-5 with 2 chargers)

LIGHTS

LED Front and Rear

WEIGHT LIMIT

150

FOLDED DIMENSION

47" l x 12" w x 21" h

DISPLAY

Digital LCD with USB Port

CHARGING PORTS

2 Charging Ports (1 Charger included) 2nd Charger will charge in half the time

ANTI-THEFT

Voltage Cutoff w/ Key Lock

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter
1 x Charger
1 x Multitool