Ofertë!
OFERTË ONLINE

Navee Electric Scooter N65

57,990 L

Kurseni: 2,000 L

Skuter elektrik nga Navee. Ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri ne 65 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. Eshte i lehte ne peshe, praktik  dhe ze shume pak vend. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire.

Ka stok

SKU: CNG2248-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
24 kg
Brand

Navee

Color

Black

General
Frame material

Aluminum Alloy

Water Resistance

IPX4

Battery Type

Lithium Battery

Battery Capacity

12,5A ,48V

Charging Time

6 hours

Tire size

10 inches

Brake Type

Electronic Brake, Rear Disc Brake

Power

500W

Maximum Speed

32km/h

Mileage / Range

65km

Maximum Slope

25 degree

Maximum Load

120kg

Riding Modes

Foot Mode, Pure Electric Mode, Turbo

Features

– 3 Speed Modes, Display, E-ABS, Folding
– LED light, Mi Home APP, Widen Pedal

Dimension & Weight
Folding Size

121 x 20.5 x 46 cm

Unfolding Size

119 x 51 x 122 cm

Weight

23.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Navee Electric Scooter N65

1 x Power adapter
1  x User manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu