Ninebot KickScooter MAX G30LP

65,000 L

Skuteri elektrik Ninebot Max G30LP ka motorr me performancë të lartë dhe përshkon deri në 40 km distancë me një karikim të vetëm. Pajisur me ekran për të treguar të dhëna të ndryshme si shpejtësia dhe bateria e mbetur. Vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtësie, është i lehtë në peshë, praktik  dhe zë shumë pak vend. I pajisur edhe me dritë LED për të par në erresirë. Është i përkryer për ta marrë me vete në udhetime ose për t’u argëtuar pas punës ose shkollës, ky skuter mund të arrije shpejtesinë 30km/h. Është i palosshëm, kështu që mund ta merrni me vete gjatë fundjavave ose ta vendosni nën tryezen tuaj në punë.

Ka stok

SKU: CNG1806 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Brand
Color

Dark Grey

Rider
Minimum age

14+

Max. driver weight

100 kg (220 lbs)

Dimensions and Weight
Net weight

17,5 kg

Product Parameters
Max. speed

Up to 30 km/h

Max. range

Up to approx. 40 km

Shock absorption

Yes, Front & Back

Water resistance

IP54

Battery

10200 mAh

Smart Battery System Management

Yes

Max. charging time

6.5 hours

Motor
Power output

71 W (0.071kW)

Protections

Overcurrent Protection
Short-Circuit Protection
Overheating Protection
Overcharge Protection

Charger AC Input

100-240 VAC

Charger Output

71 W (1.7 A / 42 V)

Tyres
Type

Tubeless (anti-puncture)

Tyres size

10 inch

Light
Lights

Front and rear light

Ambient lights under foot board

Yes, on-/off-/colour adjustable via Segway-Ninebot App

Brake

Electronic & Regenerative front brake and foot brake

Connectivity
Remote control via App

No

App monitor

Yes

Bluetooth

Yes

Other Characteristics
Folding mechanism

Hands-free quick & compact fold

Info display

Full info dashboard display

LED Screen

LED (Speed, remaining power, modes, maintenance, bluetooth connection)

Riding modes

3 riding modes (Eco, Standard, Sport)

Cruise Control

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter
1 x US Charger with EU Adapter
1 x Chinese Manual
1 x Nozzle Extension
1 x Wrench
6 x M5 Screws

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu